Resultioneering - inseneriteenus, mis fokusseerub probleemide asemel lahendustele, tagades sulle tulemused.

Raab OÜ on tegutsenud alates 2017. aastast, pakkudes nii kodu- kui ka välismaistele klientidele tootearendus- ja inseneriteenuseid. Meie meeskonnas on kogenud mehaanikainsenerid, kellel on ulatuslik praktiline kogemus erinevates tööstusharudes.

Oleme suutnud vähendada olemasolevate toodete kulusid ja ellu viia klientide ideid, luues kvaliteetseid komponente ja tooteid. Meie tootearendajate kogemustepagasis on nii lihtsamaid projekte kui ka tehniliselt keerukate komponentide ja toodete arendused. Sõltumata sellest, kas olete suures ettevõttes või alles alustav ettevõtja, suudame teid aidata.

Meie tootearendusprotsess võtab arvesse mitmeid olulisi tegureid, sealhulgas hind, tootmisvalmidus, kasutusmugavus, hooldatavus ja jätkusuutlikkus. Iga projekt, mille kallal töötame, on unikaalne ja kohandatud vastavalt meie klientide individuaalsetele vajadustele.


MIKS VALIDA MEID?

  • Tulemustele orienteeritud projektijuhtimine
  • Hea partnerite võrgustik
  • Paindlik töökorraldus vastavalt teie vajadustele
  • Kogemus erinevate tehnoloogiate ja programmidega
  • Meie tootearendajad on oma ala eksperdid
  • Pakume täisteenust alates ideest kuni valmis tooteni
  • Suhtume väga tõsiselt oma klientide ärisaladuste konfidentsiaalsusesse - kasutame teie infot tehniliste lahenduste, toodete jms osas ainult vastastikuse koostöö eesmärgil.

MEIE INSENERID

Raab OÜ tootearendusinseneridel on mitmekesine oskuste pagas, hõlmates pädevust 3D-modelleerimises, FEM-analüüsis (tugevusanalüüs), CAD-disainis, tehniliste probleemide lahendamises jpm. Meie tootearendajad on pühendunud suurepäraste tulemuste saavutamisele kogu tootearenduse käigus - alates kontseptsioonist kuni teostuseni, ning nende kollektiivsed teadmised on mänginud keskset rolli arvukate projektide edukal lõpuleviimisel.

Vahejoon
Raido Rokk - founder of Raab OÜ

RAIDO ROKK

Raab OÜ asutaja, R&D insener
Raido varasem karjäär hõlmab mitmesuguseid rolle ja vastutusvaldkondi, näidates tema ekspertiisi inseneriteaduses, teadus- ja arendustegevuses, väärtusahela optimeerimises ja meeskonnajuhtimises. Ajal, mil ta töötas R&D juhina autotööstuses, juhtis ta mitte ainult mehaanika ja automatiseerimise osakonda, vaid toetas ka uute toodete arendamist ja rakendamist tootmisesse. Norras asuvas Glamox AS-is juhtis Raido uute toodete arendamist tootmiseks Norras, Rootsis ja Eestis; kohandas ja täiustas olemasolevaid tooteid ning juhtis ehitusosakonda. Boonuseks on see, et ta oskab nüüd ka norra keelt.

Lisaks oma ulatuslikule kogemusele inseneritöös ja tootearenduses on Raido töötanud ka survevalutehases tootmise poolel, nii et ta suudab projekte vaadata erinevatest vaatenurkadest ja teha kogu protsessi sujuvamaks.
Separating line
Andri Soo - Engineer at Raab OÜ

ANDRI SOO

Vanemmehaanikainsener
Andri töötas varem üle 5 aasta autotööstuses Ühendkuningriigis erineva suurusega ettevõtete juures, nagu Cummins Turbo Technologies, Ricardo ja Bertrandt. Ta on töötanud ka kontseptsiooni ja geomeetria integreerimise insenerina ning elektromehaanilise insenerina Jaguar Land Roveris. Kõigi nende kogemuste jooksul on Andri pidevalt näidanud pühendumust tipptasemele ja innovatsioonile ning tema tähelepanu detailidele ja probleemide lahendamise oskused on võimaldanud tal edukalt lahendada keerulisi inseneriprobleeme.

Tal on ulatuslik kogemus kontseptsioonidisainis ning ta on aidanud nii oma eelmisi tööandjaid kui ka praeguseid kliente tootearendusprotsessi võimalikult tõhusaks ja ressursisäästlikuks muutmisel.
Separating line

KIRJUTA MEILE

Soovid luua uut toodet või tahaksid oma olemasolevat toodet paremaks muuta, aga sul pole selleks vajalikke teadmisi? Meie tootearendus- ja inseneriteenus on suurepärane lahendus sinu probleemile – võta meiega ühendust ja muudame koos sinu hea idee veelgi paremaks tooteks!
Email again:
Update cookies preferences