Tüüpilised probleemid tootearenduses ja nipid nende ületamiseks

Tootearendus on üsna pikk ja võib kohati ka üsna keeruline olla ning seega pole sugugi haruldane, et ühes või teises etapis võib esineda takistusi. Isegi pika kogemusega tootearendajad ja leiutajad jäävad vahel hätta. Kui miski ei suju, võime tunda stressi, motivatsioon võib langeda ja meie progress võib aeglustuda. Samas aitavad probleemid meil ka asju teisest valgusest vaadata ja proovida erinevaid lahendusi, millele me ehk muidu mõelnud pole. Pole kahtlustki, et ka praegusel hetkel on mitmed uudsed ideed takerdunud mõne komistuskivi taha. See on ka põhjus, miks me otsustasime kirjutada enamlevinud probleemidest tootearenduse teekonnal ning pakkuda neile lahendusi.

Loe lisaks

Miks kasutada tootearendusfirmat?

Firmadel on kaks põhilist valikut, kui neil tekib tootearenduse vajadus - nad võivad kokku panna firmasisese tootearendusmeeskonna või otsida tootearendusteenust pakkuva firma (kuigi on ka
olukordi, kus kahe kombinatsioon võib kasulik olla). Mõlema valikuga käivad kaasas omad plussid ja miinused. Selles artiklis üritame jääda võimalikult erapooletuks, rääkides miks tootearendusfirma võib olla hea valik just teile.
Loe lisaks

Tootearendusest - Mis? Miks? Kellele?

Tahate teada šokeerivat fakti? Mitmete uuringute põhjal, kaasa arvatud Harvard Business Review, kukub 80-90% uutest toodetest läbi. Põhjuseid on selleks erinevaid, aga suurt rolli mängib selles kindlasti ka läbimõtlemata ja kiirustatud tootearendus. Aga mis see tootearendus on, miks seda vaja on ja kellele?

Loe lisaks

2022 - Tegus Aasta

2022 aasta oli meile Raab OÜs väga tegus, lisaks tootearendusprojektidele mis meil käsil on, jõudsime me nii mõndagi teha ja näha - eks ikka kõike selleks, et olla kursis uusimate töövõtete, protsesside ja innovatsioonidega ning teile veel paremat teenust pakkuda. Aga kus me siis käisime ja mida tegime? Kohe saate teada.
Loe lisaks
Update cookies preferences